Українська тенісистка Світоліна зберегла лідерство в групі на Підсумковому турнірі WTA

5-та ракетка світу Сімона Халеп перемогла 4-го номера світового рейтингу Б'янку Андреєску в 1-му турі "Фіолетової групи" Підсумкового турніру WTA

Українська тенісистка Світоліна зберегла…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Поєдинок закінчився з рахунком 3:6, 7:6 (6), 6:3.

Андреєску впевнено взяла першу партію, після чого вела гру в другому сеті і навіть мала матч-бол за рахунку 6:5, проте Халеп відігралася, а потім виграла тай-брейк. У перерві між другою і третьою партією канадка зверталася по допомогу до фізіо. На старті заключного сету Андреєску повела з брейком, але Халеп знову зуміла повернутися в гру і свого вже не відпустила.

Тенісистки провели на корті 2 години і 30 хвилин. За цей час Халеп виконала 3 подачі навиліт, допустила 2 подвійні помилки і виграла 6 геймів на прийомі. Її суперниця зробила 2 ейси, стільки ж разів помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 7 брейк-пойнтів.

В іншому матчі групи Еліна Світоліна здолала Кароліну Плішкову в двох сетах, і саме українка зараз очолює квартет.

Наступного туру Халеп зіграє проти Світоліної, а Андреєску, відповідно, проти Плішкової.

Читайте і дивіться також: "Прагнучи більшого": Українська тенісистка Світоліна вразила цілеспрямованістю