Українська тенісистка Світоліна феєрично стартувала на турнірі в Таїланді

Українки по-різному стартували на турнірі серії WTA International в Хуахіні

Українська тенісистка Світоліна феєрично…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Еліна Світоліна вийшла до 2-го кола, а Катерина Бондаренко зупинилася на 1-му раунді.

Лідер посіву Світоліна на старті змагань зустрічалася з нідерландкою Бібіане Схофс (195 WTA) і перемогла в двох сетах – 6:2, 6:4.

Зустріч тривала 1-ну годину і 20 хвилин. За цей час українка 3 рази подала навиліт (проти 1-го ейса в суперниці), допустила 5 подвійних помилок (проти 11-ти в суперниці) і виграла 5 геймів на прийомі (проти 2-ох у суперниці).

У 2-му колі Світоліна зустрінеться зі своєю найбільш низькорейтинговою суперницею з Australian Open-2018 – кваліфаєркою Сторм Сандерс з Австралії, яка займає 319-те місце у світовій класифікації.

Інша українка покинула змагання в Таїланді після першого раунду. Бондаренко потрапила в Хуахін за захищеним рейтингом і поступилася п'ятій сіяної полячці Магді Лінет – 2:6, 2:6.