Українська тенісистка Костюк не витримала напруги і програла росіянці в Чикаго

Українська тенісистка Марта Костюк програла росіянці Варварі Грачовій у чвертьфіналі хардового турніру серії WTA-250 в Чикаго – 7:6 (4), 3:6, 4:6

Українська тенісистка Костюк не витримал…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Наприкінці матчу за рахунку 1:1 за сетами і 4:4 у вирішальній партії Костюк поступилася у восьми розіграшах поспіль і, відповідно, у зустрічі.

Всього тенісистки провели на корті 2 години і 42 хвилини. За цей час українка, яка займає 56-те місце в рейтингу, виконала 4 подачі навиліт, допустила 8 подвійних помилок і реалізувала 4 брейк-пойнти. Її суперниця зробила 2 ейси, 1 раз помилилася під час введення м'яча в гру, а також виграла 7 геймів на прийомі.

Рахунок в особистих зустрічах тенісисток став 2:2.

Наступною зупинкою Костюк стане US Open. У Чикаго же виступ продовжує перша ракетка України Еліна Світоліна.