Світоліна прокоментувала вольову перемогу на Ролан Гаррос

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла подробиці перемоги над Увєтаною Піронковою в другому колі Ролан Гаррос

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт WTA.

Нагадаємо, Світоліна виграла матч, незважаючи на поразку в першому сеті - 3:6, 6:3, 6:2.

"Я ніколи раніше не грала проти Піронкової, але я знаю її багато років, я дивилася кілька її матчів. Знала, чого очікувати від неї. Думаю, сьогодні вона зіграла дуже добре. Я просто чекала свого шансу. У першому сеті не грала так погано, але Піронкова з самого початку діяла приголомшливо. Вона приймала дуже добре. Ми обидві добре грали на прийомі, справляючи великий тиск на подачу суперника.

Я була дуже щаслива, що змогла знайти спосіб і виграти другий сет. Зрештою, я дуже задоволена, що змогла пройти через це, знайти свою гру і перемогти. Сьогодні я зробила те, що і повинна була зробити. Другий і третій сет були непростими, але в важливі моменти я спрацювала добре. Думаю, мені вдалося в потрібний момент внести зміни в свою гру", - заявила Світоліна.

Зазначимо, що в третьому колі Ролан Гаррос суперницею Еліни стане сенсаційна учасниця з Польщі Магда Лінетт.