Кривдниця Світоліної зіграє з 18-річною українкою Ястремською у фіналі тенісного турніру в Гонконгу

24-та ракетка світу Ван Цян стала другою фіналісткою турніру серії WTA International в Гонконзі, в півфіналі обігравши іспанку Гарбіньє Мугурусу

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Поєдинок закінчився з рахунком 6:7 (5), 6:4, 7:5 на користь китаянки.

Гра тривала 2 години 42 хвилини. За цей час Цян зробила 11 ейсів, 7 брейків і допустила 4 подвійні помилки. На рахунку Гарбіньє Мугуруси 3 подачі навиліт, 5 з 15-ти реалізованих брейк-пойнтів і 2 помилки при введенні м'яча в гру.

У фіналі турніру в Гонконгу Ван Цян, яка у чвертьфіналі обіграла першу ракетку України Еліну Світоліну, зіграє проти 18-річної українки Даяни Ястремської, яка вперше в кар'єрі дійшла до вирішального матчу на турнірах WTA.