Фіаско після 5:2: Українська тенісистка Ястремська драматично програла росіянці

26-та ракетка світу Даяна Ястремська не змогла пробитися до другого кола хардового турніру серії WTA Premier в Дубаї

Фіаско після 5:2: Українська тенісистка…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У першому раунді вона зазнала прикрої поразки від 39-го номера світового рейтингу росіянки Вероніки Кудерметової.

Відігравши сетбол і вигравши першу партію (7:5), українка не мала багато шансів у другій (3:6), але те, що сталося в третьому сеті, інакше, як нещасним випадком, не назвеш. Ястремська відразу повела з брейком, а потім в сьомому геймі зробила другий і вийшла подавати на матч за рахунку 5:2. Проте з другого брейк-пойнта росіянка взяла гейм на подачі українки, а потім "під нуль" і на своїй. За рахунку 5:4 Ястремська знову подавала на матч, але цього разу дозволила суперниці взяти свою подачу вже з першої спроби.

У підсумку, Ястремська потрапила в ситуацію, коли, програючи 5:6, вже змушена була подавати на те, щоб залишитися в матчі. Кудерметова знову мала брейк-пойнт, який цього разу одночасно був уже і матчболом, але українка його відіграла.

Справа дійшла до вирішального тай-брейка, на якому росіянка зробила два міні-брейки, а українка – жодного.

Тенісистки провели на корті 2 години 21-ну хвилину. За цей час Кудерметова зробила чотири ейси, вісім брейків і допустила п'ять подвійних помилок. На рахунку Ястремської три подачі навиліт, сім із 13-ти реалізованих брейк-пойнтів і дев'ять помилок при введенні м'яча в гру.

Рахунок в особистих зустрічах між тенісистками став 3:0 на користь Кудерметової, яка у другому колі турніру в Дубаї зіграє проти іспанки Гарбіньє Мугуруси, котра здолала Кім Клійстерс в першому її матчі після повернення.

Таким чином в одиночній сітці турніру в Дубаї не залишилося жодної українки. Раніше змагання покинула Еліна Світоліна, без шансів програвши американці Дженніфер Брейді.