Стало відомо, які слова Мессі в перерві перевернули гру "Барселона" – "Інтер" на користь каталонців

Нападник і капітан "Барселони" Ліонель Мессі звернувся до партнерів по команді в перерві матчу Ліги чемпіонів з "Інтером" (2:1)

Стало відомо, які слова Мессі в перерві…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.es. Після першої частини зустрічі "синьо-гранатові" поступалися з рахунком 0:1.

"Не будемо божеволіти, хлопці. Зараз ми вийдемо на поле і будемо більше тиснути на них, як зазвичай", – сказав Мессі.

Аргентинця підтримав захисник Жерар Піке, який відзначив, що команда повинна чинити тиск, як єдине ціле, оскільки в іншому випадку план не спрацює. Нападник Луїс Суарес підбадьорив партнерів, вигукнувши "Вперед!".

Нагадаємо, що в другому таймі "Барселона" зробила камбек і здобула перемогу з рахунком 2:1 завдяки дублю Суареса. Мессі відзначився результативною передачею в моменті з вирішальним голом.