Сьомий день Олімпіади: Український біатлонний жах та погрози росіянам

На Олімпійських іграх-2018 завершився сьомий змагальний день, і ми пропонуємо нові теми для обговорення спортивним вболівальникам

Сьомий день Олімпіади: Український біатл…

На Depo.Сектор огляд найсвіжіших та найцікавіших подій у Пхьончхані.

ТЕМА 1. Українці знову розчарували в біатлоні

Головною подією і за сумісництвом розчаруванням дня для українських вболівальників став виступ наших біатлоністів. І якщо від чоловічої індивідуальной гонки ми не чекали дива (якого в підсумку і не сталося), то від жіночих перегонів очікували хоча б боротьби за медалі. Але нічого навіть схожого на це не вийшло.

Результати просто "вбивають"!

20. Юлія Джима (1 + 0 + 1 + 0) +3: 26.7

25. Валя Семеренко (0 + 0 + 0 + 1) +3: 46.7

63. Віта Семеренко (0 + 3 + 1 + 1) +6: 56.6

70. Анастасія Меркушина (1 + 1 + 3 + 1) +7: 34.8

Меркушина після гонки навіть розплакалася від свого невдалого виступу і не змогла пояснити, чому на тренуваннях у неї виходить набагато краще стріляти і бігати, ніж під час гонок. А в цей же час плакала 22-річна шведка Ганна Еберг. От тільки плакала вона від щастя – дівчини сенсаційно виграла гонку у Далмайєр та інших "динозаврів" жіночого біатлону! Нам би такі емоції…

ТЕМА 2. Гераскевич підтвердив високий рівень

Наш історичний учасник Олімпіади-2018 – перший скелетоніст на Іграх від України Владислав Гераскевич, сьогодні провів перші дві заїзди і показав, що не просто так ми приділяли йому так багато уваги перед стартом Олімпійських ігор і присвятили великий матеріал.

Фізик і стронгмен: Хто такий Гераскевич, перший український скелетоніст на Олімпіаді

Влад потрапив до Топ-15 за підсумками двох спроб і має непогані шанси потрапити у фінальний заїзд, для цього йому варто втриматися у двадцятці кращих.

Гераскевич – один з небагатьох українських спортсменів на цих Іграх, які підтвердили позитивні очікування від свого виступу. І в зв'язку з цим фактом, а також з невдачами біатлоністів постає питання до наших спортивних керівників – може не в той спорт ми вкладаємо більшість бюджетних коштів? Може варто інвестувати у таких от молодих хлопців, як 19-річний Гераскевич?

ТЕМА 3. Російські спортсмени: замість підтримки – листи з погрозами

Представниця збірної ОАР (олімпійські атлети з Росії) лижниця Анастасія Сєдова поскаржилася сьогодні на те, що отримує від своїх же вболівальників "неприємні" послання та листи, в яких ті пишуть росіянці про те, що їй не варто було їхати на Ігри-2018 під нейтральним прапором. Інколи навіть приходять погрози.

"Коли тобі кажуть, що ти не можеш їхати під своїм прапором, звичайно, пригнічує. Плюс якісь нападки є: "Ось навіщо ви їдете під нейтральним прапором, ви не візьмете медалі". Це пишуть в соцмережах, іноді приходять погрози, це до сих пір триває", - заявила Сєдова.

Такі от "дружні" прихильники у ОАР-івців під час Олімпійських ігор. Не дивно, що спортсмени не дуже-то й стараються, виграючи мало медалей і дивуючи зовсім вже неочікуваними поразками. Такими, як вчора у хокеї.

ТЕМА 4. Екс-українка виграє золото у фігурному катанні

Екс-українка Олена Савченко і колишній француз Бруно Массо вже під німецьким прапором встановили світовий рекорд в довільній програмі в змаганні спортивних пар на Олімпійських іграх. Результат представників Німеччини – 159,31 балів. За сумою двох програм вони набрали 235,90 балів.

Цікаво, що ця Олімпіада для Савченко стала вже 5-ю поспіль. Вперше, у 2002-му році вона приїздила на змагання ще під українським прапором, але потім вирішила пошукати щастя в іншій країні. І, як бачимо, шукала довго, але все ж знайшла.

ТЕМА 5. Норвежці беруть кількістю, німці – якістю!

У медальному заліку Ігор продовжує лідирувати Німеччина, при тому що за кількістю нагород попереду Норвегія. Але норвежці виграли на 3 "золота" менше за німців, які вже завтра можуть переступити через перший десяток найвищих нагород Пхьончхану-2018.

Топ-5 лідерів медального заліку Олімпійських ігор-2018:

1. Німеччина: 9 золотих - 2 срібних - 4 бронзових

2. Норвегія: 6 - 7 - 4

3. Нідерланди: 5 - 5 - 2

4. США: 5 - 1 - 2

5. Канада: 4 - 5 – 4

ТЕМА 6. Небезпечний спорт

Японський сноубордист Юто Тоцука зазнав жахливого падіння в фіналі олімпійських змагань з хафпайпа. Мова тут вже навіть не про результати 16-річного хлопця, а взагалі про стан здоров'я. Тоцука був в терміновому порядку госпіталізований – японця забрали зі змагань на носилках. Хоча пізніше виявилося, що найгірших наслідків вдалося уникнути – прес-аташе японської збірної запевнив, що Юто скоро зможе залишити медичний заклад.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme