Український каратист пояснив свою любов до російських спортсменів

Український каратист Станіслав Горуна роз'яснив своє висловлювання про ситуацію з легкоатлеткою Ярославою Магучіх, яка після фіналу Олімпіади зробила фотографію з представницею ОКР Марією Ласіцкене

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Фейсбук Станіслава Горуни.

Привітання на п'єдесталі суперниць і суперників обіймами – це звичний ритуал у всіх видах спорту.

"Своїм повідомленням я хотів зупинити потік негативу, який звалився на 19-річну Ярославу Магучіх. Мені це вдалося, тому що весь негатив перейшов на мене. Що ж, завдання виконано. Тепер давайте спробуємо поговорити нормально.

Є спорт як сфера функцій держави, і є спорт як діяльність атлетів і тренерів.

Спорт для мене: спортзал, напрацювання техніко-тактичних завдань, покращення фізичних кондицій, підготовка і виїзд на змагання, тренувальні збори, спаринги, харчування, зважування, виступи, перемоги. Цьому процесу я віддаю себе і свої сили.

Упевнений, що і у 19-річної Ярослави так само. Там немає місця навіть для існування політики, тим більше, там немає наміру впливати політично, висловлюючись спортивною впізнаваністю.

Спорт як сфера функцій держави – це державні справи. Тут не те, що є місце політиці, це і є політика.

Це те, що працює навколо безпосередньої спортивної діяльності, те, що її забезпечує. Це імідж і престиж держави, це справа функціонування Міністерства спорту та інших профільних державних і комунальних структур і організацій.

Це як міжнародні відносини, так і внутрішні відносини Мінспорту з федераціями. Це зарплати, призові та стипендії. Це діяльність цілого держапарату.

Це площина, в якій я не працюю. Це не те, чим займаюся я, або Ярослава Магучіх, або Олег Верняєв, або будь-який інший діючий спортсмен. Чи не правда, Андрій Демчук?

Привітання на п'єдесталі суперниць і суперників обіймами – це звичний ритуал у всіх видах спорту в усіх країнах.
Це традиційний прояв поваги.

Я, власне, це і підкреслював, але більшість побачила лише назву "спорт поза політикою" і почали трактувати за своїми уподобаннями.

Міжнародна арена – це наслідки складної щоденної роботи атлета. Поведінка атлета на міжнародній арені також регламентована. Особливо, коли атлет представляє рідну державу – він як ніколи повинен вести себе ввічливо та коректно по відношенню до інших атлетів, тренерів або функціонерів.

Церемонія нагородження спортсменів – це традиційний ритуал, під час якого відбувається урочиста фіксація результатів змагань. Є писані і неписані правила поведінки атлетів на подіумі.

Ярослава Магучіх все зробила так, як від неї очікувалося. Ігнорування інших атлетів на подіумі більше б розцінювалася як негідна поведінка спортсмена.

Я усвідомлюю всю складність і гіркоту подій останніх 8 років. Я жодним чином не хотів применшити жертви наших бійців, наших героїв, на благо і захист України. Я вдячний їм, що маю можливість займатися улюбленою справою і також приносити користь і перемоги нашій державі", — написав Горуна.

Нагадаємо, що заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що у неї запланована зустріч з легкоатлеткою Ярославою Магучіх через фотографії з Ласіцкене.

 

Читайте також: "Від*біться від спортсменів": Як українські олімпійці стали жертвами спецоперації спецслужб Росії

Олімпіада

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme