Українець Коростильов вийшов у фінал олімпійського турніру з кульової стрільби

У Токіо (Японія) завершились кваліфікаційні змагання зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів серед чоловіків

Журналіст Depo.Сектор
Українець Коростильов вийшов у фінал олі…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Facebook-сторінку відділення НОК України у Львівській області. У змаганнях взяло участь 36 спортсменів, які виконували 6 серій по 10 пострілів. У фінал вийшли 8 спортсменів, які показали найкращі результати.

Чудово виступив львів'янин Павло Коростильов, який, набравши 581-не очко (4-ий результат у кваліфікації), пробився до фіналу. Павло добре стартував у кваліфікації (98 у першій серії), добре стріляв у трьох наступних (по 97), не найкраще відстріляв п'яту серію (95) і зібрався в шостій (97), Фінал розпочнеться сьогодні о 9:30 год.

Ще один український стрілець – рівненець Олег Омельчук – у кваліфікації посів 18-те місце і завершив виступ.

На Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро в цій дисципліні Україну також представляли Олег Омельчук і Павло Коростильов. Тоді вони зупинилися на стадії кваліфікації – Омельчук став 14-им, Коростильов – 35-им серед 46-ти учасників.