Шведський ковзаняр виграв золото Олімпіади: Росіянина "викинули" з трійки призерів

Шведський ковзаняр Нільс ван дер Пул завоював золото Олімпійських ігор на дистанції 5 000 метрів

Журналіст Depo.Сектор
Шведський ковзаняр виграв золото Олімпіа…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Його час 6 хвилин 8,84 секунди, що перевищує раніше встановлений олімпійський рекорд.

Срібло Олімпіади виграв представник Нідерландів Патрік Руст (+0,47). Бронзова медаль дісталася норвежцю Халльгейру Енгебротену (+1,04).

Росіянин Сергій Трофімов став четвертим. Від п'єдесталу Трофімова відокремили 0,39 секунди.

Перед останнім колом Ван дер Пул поступався трьом ковзанярам, ​​які на той час перебували в трійці лідерів. Фінішний накат шведського спортсмена позбавив Сергія Трофімова, який ішов на третій позиції, першої олімпійської медалі.