"Росіян не має бути на Іграх": Норвезький журналіст відзначився гучною заявою в Пекіні
Норвезький журналіст Ян Петтер Сальтведт опублікував статтю після перемоги Олександра Большунова у скіатлоні на Олімпіаді в Пекіні
- Сектор
-
7 лютого 2022 11:29
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на NRK.
МОК не надто жорстко покарав росіян, які масово вживали допінг.
"Олександр Большунов виграє стільки золотих медалей, скільки зможе. Єдина проблема — його та інших російських спортсменів не має бути на цій Олімпіаді.
Большунов був настільки чудовий, що міг собі дозволити почати святкувати і плескати вже на останньому кілометрі. Усміхнений росіянин за традицією всіх переможців фінішував, розмахуючи прапором. Але то був не російський триколор. Це прапор ОКР.
Росія все ще не може бути собою на Олімпійських іграх. Але організатори, росіяни та МОК працюють у тісному контакті, щоб змінити рамки дозволеного. Цей маленький театр – пародія на вердикт", — написав журналіст на сайті NRK.
Сальтведт також нагадав про допінгові скандали на Іграх у Ванкувері та Сочі і зробив висновок.
"Два роки повного виключення країни, жодного використання російського прапора — ось що було б сприйнято як справжнє покарання для Росії. В іншому випадку вердикт жодного значення не має. Але цього МОК і досягає. Вони хочуть, щоб найбільша країна світу та їх спонсори брали участь у змаганнях.
На прес-конференції Большунова запитали про допінг, це викликало в нього обурення. Але такі питання будуть ставити і далі. Так само і Терезе Йохауг не зможе позбутися ярлика допінгістки навіть після першого особистого олімпійського золота", — заявив журналіст.
Читайте також: У двох російських хокеїсток виявили ковід після скандального матчу ОІ з Канадою
Олімпіада
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:20Ярослава Магучіх утретє стала чемпіонкою Європи у приміщенні в стрибках у висоту
- 14:10Стало відоме несподіване місце проведення фіналу Кубка України з футболу
- 11:28Олександр Шовковський — про Бражка і Шапаренка, Ярмоленко про можливий невиклик у збірну: ключові новини з табору київського "Динамо" ФОТО Відео
- 16:46Євген Хачеріді знайшов собі клуб для продовження кар’єри
- 12:30Донецький "Шахтар" мінімально переміг "Лівий Берег" на старті весняної частини УПЛ
- 11:40Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу з 2023 року, але не потрапила на Євро
- 16:49Поновився розіграш чемпіонату України з футболу
- 19:02Федерація бейсболу та софтболу України долучилася до обговорення доброчесності у спорті ФОТО
- 18:12Українська збірна завершила виступи на Іграх Нескорених у Канаді
- 16:30На Іграх Нескорених Україна завоювала першу медаль у командному виді – відзначилися у волейболі сидячи
- 14:39Олександр Усик – Денису Берінчику: "Тільки не плач" ФОТО Відео
- 14:37Українці завоювали 16 медалей у зимовій програмі Ігор Нескорених ФОТО
- 16:22Київське "Динамо" вибуло з Юнацької ліги УЄФА
- 14:41 Україна бере участь у Іграх Нескорених-2025 ФОТО
- 13:47Українська збірна перемогою завершила виступи у кваліфікації на баскетбольний Євро-2025
- 14:52Баскетбол і не тільки: головні події спортивного тижня – на телеканалах XSPORT і XSPORT+
- 22:33Українка Ястремська вийшла до фіналу турніру WTA: зіграє проти "нейтральної" росіянки
- 14:47Уже не найгірша команда Європи: "Динамо" Київ завершило єврокубкову кампанію єдиною перемогою
- 14:15"Шахтар" оголосив про відхід однієї зі своїх легенд ФОТО