Норвегія збільшує лідерство: Медальний залік Олімпіади в Пекіні

На Олімпіаді-2022 закінчився 11-ий змагальний день

Журналіст Depo.Сектор
Норвегія збільшує лідерство: Медальний з…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Суспільне.Спорт. Він виявився досить насиченим: у вівторок, 15-го лютого, нагороди розіграли у дев'яти видах спорту.

Загалом змагання у 11-ий день проходили у десяти видах спорту: гірськолижному спорті, біатлоні, бобслеї, керлінгу, фігурному катанні, фрістайлі, хокеї, лижному двоборстві, стрибках із трампліна та сновбордингу. По два комплекти нагород розіграли у двох видах: сновбордингу та ковзанярському спорті.

За підсумками 11-ти змагальних днів Україна не здобула медалі Олімпіади-2022. Найкращу можливість для цього мали біатлоністи у чоловічій естафеті, але там команда посіла лише дев'яте місце.

Найбільшу кількість нагород в 11-ий змагальний день виграли лідери медального заліку норвежці – п'ять. Крім того, нове досягнення Олімпіади-2022 підкорилося збірній Німеччині, яка виграла весь комплект нагород у змаганнях бобслей-двійок.