Ковзанярка з Німеччини встановила історичне досягнення на Олімпіаді
Представниця Німеччини у ковзанярському спорті Клаудія Пехштайн зайняла останнє 20-те місце на дистанції 3 000 м
- Сектор
-
5 лютого 2022 16:16

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Вона програла понад 20 секунд.
Однак навряд чи сумуватиме: вона встановила історичне досягнення, ставши найстаршою учасницею Ігор серед жінок, – 49 років і 349 днів.
Пехштайн – знакова особистість для ковзанярського спорту. Вона брала участь у восьми (!) олімпіадах, дебютувавши в Альбертвіллі 1992-го року, і взяла на них 5 золотих нагород. Пропустила вона лише змагання у Ванкувері – тоді її відсторонили на 2 роки у підозрах в допінгу через неприродний рівень ретикулоцитів у крові.
Їй вже належить декілька рекордів Ігор: вона стала першою жінкою, хто завойовував медалі 5 змагань поспіль, а також у Солт-Лейк-Сіті встановила рекорди турніру на дистанціях 3 000 та 5 000 м. До речі, одночасно з встановленням вікового рекорду Пехштайн втратила спортивний: нідерландка Ірене Схаутен, яка взяла перше місце, пройшла дистанцію на секунду швидше, ніж Пехштайн 2002-го року.
Попередній віковий рекорд належав саночниці Анні Абернаті. У тому ж Солт-Лейк-Сіті представниця Американських Віргінських островів виступила, коли їй було 48 років і 307 днів.
Серед чоловіків найстарішим досі лишається швед Карл Август Кронлунд, який 1924-го року в Шамоні змагався в керлінгу, коли йому було 58 років.
Читайте також: Сам винен: Російського спортмена дискваліфікували на Олімпіаді
Олімпіада
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:42Славетна українська тенісистка номінована на престижну міжнародну премію: де за неї можна проголосувати
- 16:04Змінив районне містечко на обласний центр: Руслан Ротань став головним тренером житомирського "Полісся"
- 16:19Україна бойкотуватиме світовий чемпіонат із дзюдо: відома причина
- 20:01Свого нового головного тренера "Шахтар" знайшов у Туреччині
- 19:17Україна здобула четверте "золото" на Євро-2025 зі стрибків у воду ФОТО
- 16:16Хто по тридцяте "золото", хто "на виліт": завершився чемпіонат України з футболу сезону-2024/25
- 17:01Сьогодні визначиться переможець Ліги Європи-2025: Де і коли відбудуться фінальні ігри європейських футбольних клубних турнірів
- 22:23 "Динамо" Київ усімнадцяте стало чемпіоном України з футболу
- 17:49Ярослава Магучіх стрибнула вище за всіх на "золотому" етапі Континентального туру в Токіо Відео
- 14:53Сьогодні може визначитися чемпіон України з футболу ФОТО
- 22:28"Шахтар" виграв свій 15-й кубок України, обігравши "Динамо"
- 18:45Збірну Бразилії з футболу очолив перший за її історію іноземець ФОТО
- 17:44У річницю створення клубу "Динамо" у столиці вшанували пам'ять Валерія Лобановського: чим уславився легендарний киянин ФОТО Відео
- 15:40За два тури до фінішу інтриги довкола "золота" УПЛ більше немає: ВІДЕО МОМЕНТІВ І ГОЛІВ ЯСКРАВОГО ТУРУ Відео
- 19:12У планах – олімпійське "золото": Олексій Середа про боротьбу з китайцями, війну в Україні і свою найбільшу спортивну мрію
- 18:29Трамп заявив, що допуск росії до футбольного чемпіонату світу 2026 року допоможе закінчити війну в Україні
- 17:15Рейтинг WTA: українка Світоліна знову серед 15 кращих у світі тенісу
- 15:18Збірна України з хокею не вийшла в елітний світовий дивізіон, але досягла чудового результату Відео
- 12:07За три тури до розв’язки: лідери чемпіонату України з футболу синхронно рухаються до медалей Відео