День 6 Олімпіади в Пекіні. Від їжі болить, але допінг заходить: Росіяни на порозі грандіозного скандалу

У Пекіні минув черговий змагальний день Олімпіади

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
День 6 Олімпіади в Пекіні. Від їжі болит…

Змагання проходили у 6 з 15 видів спорту – гірськолижному спорті, фрістайлі, сновборді, лижному двоборстві, шорт-треку та санному спорті.

Комплекти медалей розіграли у шести видах спорту. Найбільшу кількість нагород у четвертий змагальний день здобули спортсмени з Німеччини та Австрії– по три. Але саме норвежці взяли дві медалі найвищого гатунку, які виштовхнули їх на вершину медального заліку.

Українці знову пасуть задніх.

Український саночник Антон Дукач посів сьоме місце на тренуванні командної естафети на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні. Українець фінішував з результатом 58.873. Змагання відбудуться 10 лютого.

Невдало виступив й гірськолижник Іван Ковбаснюк, який посів 16-е місце на тренуванні гірськолижної комбінації (швидкісний спуск). Змагання пройдуть 10 лютого: швидкісний спуск розпочнеться о 04:30, слалом – о 08:15.

Наша гірськолижниця Анастасія Шепіленко взагалі не фінішувала у першому заїзді слалому на Іграх.

Двоборець з України Дмитро Мазурчук – став всього лиш 36-м після стрибків з трампліна.

Українська двійка саночників Ігор Стахів та Андрій Лисецький забронювали за собою лише 15-у сходинку Олімпіади.

Скандали дня.

У російських фігуристів на Олімпіаді можуть відібрати золоті медалі через допінг. Проблема виникла із тестом спортсмена, зданим перед Олімпіадою. Каміла Валієва, яка підозрюється в порушенні антидопінгових правил, буде відсторонена від змагань і не допущена до індивідуального турніру.

Нагадаємо, змагання завершились 7 лютого. Перемогу здобула збірна ОКР, друге місце посіла команда США, третьою стала Японія.

Цікаво, але російській фігуристці склав компанію по нещастю іранський гірськолижник Хусейн Саве-Шемшакі. Його тимчасово відсторонили від участі в Олімпійських іграх у Пекіні за порушення допінгових правил. Допінг-проба спортсмена, взята вже у Пекіні, дала позитивний результат. У пробі виявлено сліди анаболічних стероїдів.

Дивно, але факт. Російські спортсмени скаржаться на харчування Олімпіади в Пекіні, але їм дуже добре заходить допінг. Російський лижник Олександр Терентьєв поскаржився на погану їжу в олімпійському селі:

"Коли хлопці тренувалися в Пекіні, а я ще був в Італії, мені вони сказали, щоб я більше італійської їжі привіз, тому що тут дуже погано годують. У мене вже два дні живіт тут болить", — сказав Терентьєв.

Фото AFP

Японські вболівальники бажають смерті фігуристу з ОКР. Фани японського фігуриста Юдзуру Ханю впевнені, що Андрій Мозальов (ОКР) навмисно накапостив їхньому улюбленцеві.

Японський фаворит на золото Олімпійських ігор у Пекіні з фігурного катання сенсаційно посів лише 8-ме місце у короткій програмі. Юдзуру Ханю зробив "метелика" замість четвертного стрибка, практично втративши шанси на третє поспіль олімпійське золото. У коментарі журналістам після виступу, фігурист пояснив свою фатальну помилку тим, що його ковзани втрапили у вибоїну на льоду.

Армія фанатів легендарного японця вирішила знайти винуватця, який залишив "пастку" для Юдзуру. На їхню думку, ним виявився Андрій Мозальов (ОКР), він виступив перед Ханю. Дійшло до того, що у соцмережах представнику команди ОКР бажають смерті.

Жах Олімпіади. Спортсменка Маева Естевес з Андорри отримала важку травму під час виступу у кваліфікації змагань Олімпіади-2022 з сноуборд-кросу. 26-річна сноубордистка під час виконання своєї спроби невдало приземлилася та вдарилася спиною. Вона залишила трасу на ношах.

Не минула біда й чеську сновбордистку Вендулу Гоп'якову, яка зазнала серйозної травми під час заїзду 1/8 фіналу у сноубордкросі на іграх у Пекіні. Під час входу в один з поворотів Гоп'якова передньою частиною дошки зачепила задню частину дошки Крістіни Пауль (ОКР), після чого впала і залишилася лежати на трасі. 25-річній спортсменці була потрібна допомога лікарів, які евакуювали спортсменку з траси на ношах. Зазначимо, що спортсменка була притомною, коли рятувальники допомагали їй покинути трасу.

Медальний підсумок. У загальній таблиці нагород змінився лідер: Швецію змінила амбітна Норвегія, яку букмекери перед стартом Олімпіади вважали беззаперечним фаворитом змагань. Безликі росіяни із завищеною самооцінкою продовжують падати вниз, вони втратили ще одну позицію у порівнянні з попереднім ігровим днем.