Як зірковий форвард кумедно відзначив рятівний гол "Аталанті" Малиновського

Нападник римського "Лаціо" Чиро Іммобіле врятував свою команду в домашньому поєдинку 8-го туру Серії А проти "Аталанти" (3:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор. У матчі "Лаціо" – "Аталанта" після першого тайму гості вели в рахунку 3:0, але після перерви потрапили під шквал атак з боку господарів і перемогу не втримали – нічия 3:3.

Крапку в поєдинку в компенсований час поставив Іммобіле. Реалізувавши 11-метровий і оформивши дубль, він на радощах побіг до фанатів, а по ходу намагався зняти з себе футболку. Зробити це у 29-річного форварда вийшло не відразу. До того ж він при цьому навіть завалився на газон.

"Лаціо", зігравши з "Аталантою" внічию, в таблиці Серії А займає 6-те місце, маючи в активі 12 очок.