Українець Малиновський продовжує вражати у спарингах за "Аталанту"

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився черговою результативною дією в новому клубі

Українець Малиновський продовжує вражати…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на FootBoom. Гравець віддав результативну передачу в контрольному поєдинку проти "Ренате" (6:0).

Наш земляк з'явився на полі після перерви, а на 56-ій хвилині зробив асист на Ебріма Коллі.

Нагадаємо, раніше Руслан Малиновський відзначився голом у дебютному матчі за "Аталанту" (9:0), реалізувавши пенальті в ворота "Брусапорто". У цьому ж матчі він теж зробив асист.

Нагадаємо, днями оголосили про трансфер Малиновського з "Генка" в "Аталанту". Контракт підписаний на 5 років, сума трансферу склала 13,7 мільйона євро.