Малиновський феєрить і стає лідером в "Аталанті", але це не завжди допомагає (СТАТИСТИКА)

Незважаючи на гол Руслана Малиновського, його "Аталанта" програла виїзний матч "Болоньї" з рахунком 1:2

Малиновський феєрить і стає лідером в "А…

Серед усіх українських легіонерів у п’ятірці топ-чемпіонатів європейських країн зараз найпривабливіший вигляд в ігровому плані має Руслан Малиновський з італійської "Аталанти" з Бергамо (Андрій Ярмоленко непереконливий у "Вест Гемі", Олександр Зінченко з "Манчестер Сіті" лише відновився після травми і перебуває в запасі, Євген Шахов з італійського "Лечче" балансує між основою і заміною).

Однак не завжди активні дії Малиновського призводять до перемог бергамців. У Лізі чемпіонів, вийшовши на заміну в матчі з "Шахтарем", він, за словами одного з його одноклубників, "усе перевернув у грі", й "Аталанта" здобула історичну та розгромну перемогу (3:0).

А в неділю, 15-грудня, навіть натхненна гра українського атакувального півзахисника не врятувала бергамський клуб від виїзної поразки від "Болоньї" (1:2). При цьому Руслан продемонстрував насправді добротну гру. Від авторитетного порталу "Whoscored" він отримав оцінку 7,45 (друга в "Аталанті" і третя серед усіх учасників матчу).

Гості з Бергамо володіли перевагою, й італійські експерти вже назвали результат цього матчу несправедливим, оскільки футболісти "Аталанти" за статистичними показниками переважали опонентів, проте навіть нічиєї не досягнули.

Українець уже з перших хвилин розпочав доводити своє лідерство на футбольному полі. На 6-ій хвилині після стінки з одноклубником він красиво пробив зльоту, але трохи не влучив у рамку. Через 3 хвилини його небезпечний удар заблокували захисники. Перед самою перервою Пашаліч не скористався чудовою передачею від Малиновського.

На 60-ій хвилині гравцеві збірної України вдалося відзначитися, і далі він повів партнерів по команді здобувати позитивний результат. Наприкінці гри (78-ма та 87-ма хвилини) Руслан ще мав дві нагоди вирівняти становище, проте завадили воротар і захисники "Болоньї". Жоден інший футболіст "Аталанти" такою активністю не відзначався. Вистачить сказати, що Малиновський задав 6 ударів у ворота суперників, тоді як жоден з його одноклубників не спромігся пробити більше 2-ох разів.

Зауважимо, що 26-річний український футболіст зробив результативну дію в третьому матчі поспіль, на його рахунку 2 голи й 1 асист. Він забивав "Вероні" і віддав гольову передачу у зустрічі з "Шахтарем" у Лізі чемпіонів. Усього в сезоні Малиновський забив 3 голи і зробив 1 асист в 19-ти матчах. А в останніх поєдинках відчувається, що наш збірник набуває все більше впевненості. Ось тільки результат приходить не завжди.

Статистика Руслана Малиновського в матчі проти "Болоньї" (оцінка від "Whoscored" – 7,45):