Італійський карнавал: Як Малиновський і Шахов зіграли в найвеселішому матчі Серії А

У 26-му турі чемпіонату Італії "Аталанта" Руслана Малиновського розгромила "Лечче" Євгена Шахова (7:2)

Італійський карнавал: Як Малиновський і…

Останній гол у цьому фестивально-карнавальному матчі забив український атакувальний півзахисник Руслан Малиновський.

Обидва українці вийшли на футбольне поле у середині другого тайму. Першим з’явився Шахов – сталося це на 63-ій хвилині, якраз після того, як Сапата забив 5-ий гол у ворота господарів. У той момент його "Лечче" вже перебував у глибокому нокдауні. Якось витягнути свій клуб із такого стану Євген уже не зумів, хоча додав певної стрункості у центральній ланці.

Згодом вийшов і Малиновський, на 69-ій хвилині він замінив героя Бергамо Алехандро Гомеса. Руслан активно ввійшов у гру, швидко рухав м’яч, вступав у єдиноборства, розгортав атаки свого клубу. Однак помітно було, що за відсутності Гомеса й Ілічича (словенця теж замінили – на 73-ій хвилині), інші футболісти бергамської команди аж такими вже "чарівниками м’яча" не виглядають. На тлі одноклубників, які на той момент перебували на полі, Малиновський виглядав чи не найпривабливіше.

Проте наполегливість українського збірника принесла результат. Після чергової атаки "Аталанти" – а вони накочувалися, наче хвилі під час шторму, – м’яч від захисника "Лечче" відскочив до Руслана, і той з улюбленої лівої потужно вистрелив у кут воріт, встановивши таким чином остаточний рахунок поєдинку.

А загалом – гра нагадувала такий собі феєрверк чи карнавал. У першому таймі гості з Бергамо двічі забили, потім стільки ж пропустили, люб’язно дозволивши гравцям південноіталійського клубу частково повернути інтригу в гру. Перший тайм завершився по-бойовому – 2:2.

А далі знову каруселі від "Аталанти", від яких голови у захисників "Лечче" закрутилася вже з перших хвилин другого тайму. Футболісти бергамського клубу і голи забивали, і моменти марнували. Та все ж у підсумку свої 7 голів найрезультативніший і найвидовищніший клуб Італії (а, можливо, й усієї Європи) "наколотив". Приємно, що у цьому "погромі" взяв участь і один із лідерів національної збірної України.

Від авторитетного порталу "Whoscored" він отримав оцінку 7,60. Це четвертий бал в "Аталанті" – вище тільки в Ілічича (10,00), Сапати та Пашаліча. Навіть розхвалений Гомес отримав менше (7,31).

Натомість Євген Шахов напрацював на 6,06, що в "Лечче" – 7-ий результат. Враховуючи, що українець вийшов на заміну, а не грав із перших хвилин, це доволі хороший показник. Якщо взагалі можна знайти щось хороше у грі команди після такої принизливої поразки...

Статистика Руслана Малиновського в матчі проти "Лечче" (оцінка від "Whoscored" – 7,60)