Як зірковий хокеїст підняв з льоду вибитий зуб в матчі НХЛ

У черговому матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги "Монреаль Канадієнс" приймав "Вегас Голден Найтс"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Зустріч пройшла на стадіоні "Белл-центр" і завершилася перемогою господарів майданчика в серії булітів з рахунком 5:4.

Цікавий епізод стався на четвертій хвилині овертайму. Нападник "Монреаля" Йоель Арміа викидав шайбу зі своєї зони, однак замість цього потрапив в обличчя форварду "Вегаса" Полу Штястни. Американський форвард в результаті цього позбувся зуба. Штястни підібрав з льоду вибитий зуб і відправився в роздягальню.

Наступний матч "Монреаль" проведе після перерви на Матч зірок на домашній арені 28 січня з "Вашингтон Кепіталз", а "Вегас" 22 січня в гостях зустрінеться з "Бостон Брюїнз".