Як хитрий росіянин поцупив ключку суперника, за що отримав штраф (ВІДЕО)

"Вашингтон Кепіталз" програв "Вегас Голден Найтс" в матчі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на championat.com.

Матч завершився з рахунком 5:3 (1:1, 0:1, 4:1) на користь підопічних Жерара Галлана.

Форвард "Вашингтона" Євген Кузнєцов отримав малий штраф за спробу зіграти чужий ключкою. Під час боротьби за шайбу в зоні "Голден Найтс" ключка захисника "лицарів" Ніка Холдена застрягла біля борту, Кузнєцов також позбувся ключки, але замість своєї схопив ключку суперника.

Головним героєм матчу став Нейт Шмідт, який закинув переможну шайбу за півтори хвилини до кінця третього періоду. Другу шайбу "Вашингтона" закинув капітан команди Олександр Овечкін. Завдяки цьому він досяг позначки в 20 голів в сезоні. Ця планка підкорилася Овечкіну в 14-й раз поспіль за кар'єру. Російський нападник закидав 20 або більше шайб в кожному сезоні в НХЛ. Кузнєцов відзначився результативною передачею.

Нагадаємо, російського голкіпера замінили після 8 пропущених шайб в матчі НХЛ.