Київський "Сокіл" програв свій перший матч у престижному єврокубку

Віце-чемпіон України "Сокіл" поступився латвійському "Олімпу" в першому матчі другого раунду Континентального кубка

Київський "Сокіл" програв свій перший ма…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Стартовий період минув у рівній боротьбі, проте в його кінцівці підопічні Олега Шафаренка втратили концентрацію і пропустили шайбу.

У другій двадцятихвилинці "Сокіл" відверто провалився, дозволивши "Олімпу" закинути три шайби за сім хвилин. Невелику надію українським уболівальникам подарував капітан киян Андрій Міхнов, який в середині гри один гол відквитав.

Надалі "Сокіл" іноді проводив непогані атаки, але шайб більше не закидав. Ключовою причиною невдачі "Сокола" стали вилучення – три з чотирьох шайб команда Шафаренка пропустила в меншості.

Як підсумок – поразка "Сокола". В іншому матчі групи С фаворит квартету "Ференцварош" розгромив "Тарту" з рахунком 8:1.

Континентальний кубок. Другий раунд. Група С. Перший тур

"Олімп" (Рига) – "Сокіл" (Київ) 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

23-го жовтня "Сокіл" проведе матч другого туру проти "Ференцвароша". Початок – о 20.30.