Коноплянці дісталося "на горіхи" від німецьких журналістів

Мінімальна виїзна перемога Шальке над Фрайбургом не особливо вразила німецьких журналістів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Команда Коноплянки перемогла на виїзді, а німецька преса жорстко розкритикувала футболістів з Гельзенкірхену. "Шальке" вчора обіграв аутсайдера Бундесліги "Фрайбург" з рахунком 1:0 і увірвався в турнірній таблиці в зону Ліги чемпіонів.

Дісталося і нашому Євгену Коноплянці, який вийшов в стартовому складі "кобальтових" і відіграв 65 хвилин. Головне спортивне видання "Рура Revier Sport" вліпили півзахисникові збірної України посередню четвірку, яку, щоправда, поставив мало не половині гравців команди Доменіко Тедескі.

Не розбираючись в деталях і тонкощах, "RS" прокоментував гру "Коно" в матчі з Фрайбургом так: "Шальке міг отримати перевагу в рахунку ще в першому таймі, коли після відмінної передачі Ді Санто Коноплянка мав чудову можливість забити, але влучив м'ячем у штангу. Українець діяв ближче до центру півзахисту, а не до флангу, але виглядало це не дуже переконливо".