Гра без м'яча і тривожна заміна. Як Ярмоленко провалив матч з "Вердером"

Український легіонер дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко провів дуже слабку гру в чемпіонаті Німеччини проти "Вердера"

Гра без м'яча і тривожна заміна. Як…

Найгірше в сьогоднішньому матчі для Ярмоленка те, що за рахунку 0:1 після першого тайму саме його прибрали з поля вже у перерві, замінивши на Шюррле. Можна багато поганого казати в цій ситуації про головного тренера дортмундців Петера Боса, але є дві обставини, які доводять правильність рішення наставника: 1) Боруссія заграла гостріше з виходом Шюрле і, принаймні, змогла забити гол; 2) до перерви сам Ярмоленко і справді грав погано, про що говорить і статистика, в тому числі. А ще оцінка від авторитетного сайту WhoScored – 6.13. Одна з трьох найнижчих в команді за цю гру.

На його рахунку за 45 хвилин був всього 1 удар (і той повз ворота), 1 загострюючий пас, процент передач не дуже високий – 82%, а головне – він торкнувся м'яча всього 26 разів. І це був один з найнижчих показників з усієї команди, нижчий лише у воротаря Бюркі та Обамеянга.

Тим самим, можна стверджувати, що Ярмоленка і його напарника по атаці просто "відрізали" від решти команди. Але пожертвувати в такій ситуації тренер вирішив саме Андрієм. І не помилився. Бо Обамеянг пізніше все ж відзначився голом, який хоч і не допоміг "Боруссії" набрати якісь очки (поразка 1:2), але допоміг самому Обамеянгу довести тренеру, що він ефективніший за Ярмоленка і, якщо в наступному матчі Бос захоче пожертвувати кимось з основних форвардів, то точне не габонцем.

Якщо звісно, сам Бос буде керувати командою в наступному матчі. Бо у "Боруссії" вже 9 матчів поспіль немає перемог, а в Бундеслізі команда не виграє вже 8 матчів поспіль. І це якась ганьба, якщо згадати неймовірний старт дортмундців в сезоні.