Дві поперечки та асист: Як Коноплянка відіграв за "Шальке" в свій день народження (СТАТИСТИКА)

"Шальке" Євгена Коноплянки здобув перемогу в матчі 6-го туру Бундесліги, обігравши "Майнц" (1:0)

Дві поперечки та асист: Як Коноплянка ві…

Хавбек збірної України вийшов на поле "Фельтінс-Арени" з перших хвилин, отримавши своєрідний подарунок в день народження від головного тренера команди Домініко Тедеско.

Гельзенкірхенці сенсаційно замикали турнірну таблицю Бундесліги, тому цілком логічно складався сценарій гри "Шальке" в сьогоднішньому поєдинку: прагматичний футбол з максимальним акцентом на надійну гру у захисті. При такому розкладі важко було очікувати від Коно надрезультативних дій в атаці, але навіть за таких умов українець відзначився найяскравішими моментами в поєдинку.

Спочатку на 11-ій хвилині Коно зробив асист на Алессандро Шопфа, який ефектно замкнув подачу з флангу, а вже в другому таймі небезпечно пробив по воротах суперника зі стандарту. М'яч по-зрадницьки "поцілував" перекладину і вийшов за межі поля. Вже на 73-ій хвилині матчу Коноплянка підібрав м'яч біля чужих воріт і сильно пробив, але "круглий" знову влучив в поперечину.

Загалом Коно отримав четверту оцінку у власній команді (7,52), поступившись фулбеку Каліджурі, який награв на (8,64), Бенталєбу (7,86) та голкіперу Фермануу (8,17).