У Франції розлючена жінка зірвала футбольний матч

Матч на чемпіонат регіону Верхні Піренеї між командами "Тарб" і "Жюйан" було перервано жінкою зі стільцем

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Footballsmile.

На 65-й хвилині гри, за рахунку 2:1 на користь "Тарба", на футбольне поле вийшла жінка зі стільцем. Поставивши елемент меблів по центру поля, вона сіла на нього і зробила гру в футбол на цьому полі неможливою. Як не намагалися гравці, тренери, судді та інші офіційні особи умовити панночку покинути футбольне поле, вона була неухильно - просиділа там 45 хвилин, після чого за регламентом арбітр був змушений оголосити матч не відбувся і відправив команди по роздягальнях.

Причиною таких дій жінки стале те, що вона живе поруч зі стадіоном "Тарба", з якого до її саду періодично залітають футбольні м'ячі. Терпець жінки урвався і вона вирішила діяти більш радикально.