"Зоря" за рахунок дубля Громова впоралася з "Дніпром-1"

У матчі 12-го туру УПЛ луганська "Зоря" в Запоріжжі на "Славутич-Арені" перемогла "Дніпро-1" з рахунком 3:1

"Зоря" за рахунок дубля Громова впоралас…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усі голи відбулися у другому таймі.

Артем Громов на 52-ій хвилині відкрив рахунок після подачі зі штрафного удару і скидування від Дмитра Іванісені. Той же Громов на 75-ій хвилині ударом під штангу оформив дубль.

До статусу розгромного рахунок довів Іванісеня, який на 84-ій хвилині після подачі з кутового виявився найрозторопнішим у штрафному майданчику.

У відповідь Олександр Назаренко реалізував вихід сам на сам із воротарем і "розмочив" рахунок.

"Зоря" – "Дніпро-1 3:1

Голи: Громов, 52, 75; Іванісеня, 84 – Назаренко, 90+1

"Зоря": Васіль, Фаворов, Абу-Ханна (Піддубний, 89), Вернидуб, Назарина, Іванісеня, Юрченко, Циганікс (Леовіжилдо, 89), Кабаєв (Гринь, 84), Аллах’яр (Луньов, 61), Громов (Перовіч, 84)

"Дніпро-1": Сарнавський, Адам’юк, Логінов, Сваток, Назаренко (Заєць, 90), Ярмолюк, Кравченко (Батагов, 71), Ді Франко (Шинкаренко, 90), Ігнатенко (Домарацький, 71), Коркішко (Ховайко, 90), Хобленко

Читайте і дивіться також: Без Кочергіна і Гладкого: "Зоря" і "Дніпро-1" визначилися зі складами на матч УПЛ