Жодного голу в чотирьох матчах: Зірковий Мессі вражає ганебною статистикою

Аргентинський нападник "Парі Сен-Жермен" Ліонель Мессі встиг провести чотири матчі в Лізі 1 за паризьку команду, проте поки так і не зумів забити гол

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
Жодного голу в чотирьох матчах: Зірковий…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Stats Foot.

За інформацією джерела, аргентинець вперше з сезону-2005/06 не зміг відзначитися в перших для себе чотирьох матчах чемпіонату.

24 жовтня в Марселі відбувся матч 11-го туру чемпіонату Франції "Марсель" – ПСЖ. Зустріч завершилася внічию без забитих голів – 0:0.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами, але обидва голи були скасовані за рекомендацією VAR. У другому таймі, на 57-й хвилині, "Парі Сен-Жермен" залишився в меншості – червону картку за грубу гру отримав Ашраф Хакімі. У складі ПСЖ весь матч на полі провели Мбаппе і Мессі, а Неймар відіграв 83 хвилини зустрічі. Фінальний свисток арбітра зафіксував "суху" нічию.

ПСЖ, набравши в 11 матчах 28 очок, посідає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Франції. "Марсель" (18) – на четвертому місці в таблиці.