Збірна України програла Хорватії у драматичному матчі відбору на Євро-2022

Збірна України з футзалу провела другий поєдинок групового раунду кваліфікації Євро-2022, в якому на виїзді поступилася команді Хорватії (2:3)

Збірна України програла Хорватії у драма…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. У першому поєдинку відбору "синьо-жовті" на виїзді обіграли Албанію з рахунком 10:3.

Тепер же підопічні Олександра Косенка в Осієку у впертій боротьбі поступилися хорватам, хоча після перешого тайму перемагали суперників 2:1.

"Синьо-жовтим" наприкінці гри, попри всі спроби, не вдалося бодай зрівняти рахунок, хоча на останніх хвилинах у грі в п’ять футзалістів на майданчику вони завдали декілька небезпечних ударів. Тож збірна України зазнала першої поразки у відборі до чемпіонату Європи.

Домашній матч нашої команди проти Хорватії відбудеться 7-го березня в запорізькому палаці спорту "Юність" (початок – о 19.00).