Збірна Саудівської Аравії проігнорувала хвилину мовчання в пам'ять про жертв лондонського теракту

Футболісти збірної Саудівської Аравії не стали дотримуватися хвилини мовчання в пам'ять про жертв теракту в Лондоні перед матчем з командою Австралії в рамках відбіркового турніру ЧС-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Сьогодні збірна Австралії у Аделаїді перемогла команду Саудівської Аравії з рахунком 3:2. Перед матчем була оголошена хвилина мовчання в пам'ять про загиблих в результаті теракту в Лондоні, в числі жертв якого виявилося два австралійця. Під час хвилини мовчання гравці збірної Австралії, обійнявшись, встали в центрі поля.

Футболісти команди Саудівської Аравії зайняли свої позиції на полі, більшість з них почали розминатися. Австралійські вболівальники з обуренням відреагували на поведінку гравців суперника.