Ярмоленко найкращий у матчі: Як українець врятував "Вест Хем" від поразки з "Борнмутом"

Щойно завершився матч 7-го туру АПЛ, в якому "Борнмут" на своєму полі приймав лондонський "Вест Хем" (2:2)

Ярмоленко найкращий у матчі: Як українец…

Depo.Сектор по "гарячих слідах" аналізує гру українського вінгера "Вест Хема" Андрія Ярмоленка.

Одразу зазначимо, що головний тренер "молотобійців" Мануель Пеллегріні не прогадав зі своїм вибором стартового складу, включивши туди українця Ярмоленка. Вінгер збірної України був активним на своєму фланзі і це принесло свої плоди вже на старті матчу: гол-красень на рахунку 29-річного футболіста.

Правда, гості зовсім недовго раділи успіху, адже "Борнмуту" вдалось зрівняти рахунок через сім хвилин. Активними діями відзначився нападник "вишеньок" Джошуа Кінг.

Тайм другий також можна записати в актив Андрію. Він постійно загострював, фінтив, обігрував один в один, але не його активні дії принесли бажаний результат команді. Захисник Арон Крессуелл після передачі Феліпе Андерсона зрівняв рахунок в матчі.

Загалом, авторитетний сайт whoscored визнав Ярмоленка найкращим гравцем не тільки"Вест Хема", але й усього матчу. Оцінка вінгера 7,83. Це його третій гол у останніх чотирьох матчах за лондонський клуб, що автоматично робить українця лідером команди.