Ярмоленко і Коноплянка пробивають чергове дно в Бундеслізі (СТАТИСТИКА)

В бундеслізі завершилися матчі 20-го туру команд українських футболістів

Ярмоленко і Коноплянка пробивають чергов…

Як повідомляло Depo.Сектор раніше, Євген Коноплянка зіграв 80 хвилин у переможному виїздному матчі "Шальке" з "Штутгартом" (2:0). Попередні три матчі хавбек провів на лавці запасних і на поле не виходив. "Коно" замінили на Алессандро Шопфа. Українець 4 рази пробивав по воротах (в ствір - жодного разу), зробив одну загострюючу передачу, всього віддав 27 пасів (21 точних). На 65 хвилині українець зробив жахливий промах по порожніх воротах.

За кілька секунд до своєї заміни міг виправитися, але після його передачі Бюргшталлер не зумів переграти воротаря. Євген отримав від WhoScored оцінку 6.84 за матч (найнижча серед гравців основи).

Андрій Ярмоленко вийшов на 67-ій хвилині матчу з "Фрайбургом".

За час його присутності "Боруссія" (Д) зуміла пропустити і врятуватися від поразки на 90 хвилині. "Ярмола" встиг вдарити один раз по воротах, щоправда в ствір не влучив. Від Whoscored отримав найнижчу серед усіх (навіть тих, хто вийшов на заміну) оцінку - 6,01.