Як зірковий Неймар познущався зі свого кривдника в матчі за ПСЖ

Нападник "Парі Сен-Жермен" Неймар відзначився класним фінтом в матчі 22-го туру французької Ліги 1 з "Монпельє"

Як зірковий Неймар познущався зі свого к…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Примітно, що продемонструвати дриблінг бразилець вирішив після того, як заробив фол: суперник відверто вдарив по ногах зіркового гравця ПСЖ. Швидко розігравши штрафний з партнером, Неймар виконав серію ефектних рухів, після чого пішов в сторону, залишивши гравця "Монпельє" позаду себе.

Цікаво, що в цьому ж матчі Неймар отримав жовту картку за інший ефектний фінт. Футбольні вболівальники обурилися таким рішенням арбітра зустрічі Жерома Бризара.

У другому таймі Неймар віддав результативну передачу форварду Кіліану Мбаппе, і той відправив м'яч у ворота "Монпельє" на 57-й хвилині. Фінальний свисток зафіксував перемогу паризького гранда з рахунком 5:0.

У цьому сезоні 27-річний бразилець провів 18 матчів у футболці "Парі Сен-Жермен". У його активі 15 забитих м'ячів і вісім результативних передач.