Як Зінченко і Коноплянка грали в матчі "Манчестер Сіті" та "Шальке" (СТАТИСТИКА)

В матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" розтрощив "Шальке" (7:0)

Як Зінченко і Коноплянка грали в матчі "…

Гравці "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко "Шальке" Євген Коноплянка зіграли по 90 хвилин.

На 42-й хвилині, за рахунку 2:0, 22-річний українець Зінченко віддав результативний пас на Лероя Сане. Це п'ятий асист нашого футболіста за англійський клуб в цьому сезоні (провів 20 матчів і забив 1 гол). Українець зробив 82 точні передачі (95%). Зінченко отримав від WhoScored оцінку 8,37 - 5-й результат в команді. Вище тільки у Сане (10), Бернарду Сілви (9,5), Рахіма Стерлінга (9,5) і Серхіо Агуеро (8,7).

Попередження - на 69 хвилині.

29-річний українець з "Шальке" провів на полі весь матч. Коноплянка завдав один удар в ствір воріт і здійснив 1 відбір. Хавбек отримав оцінку 5.4 від WhoScored (середня у складі гельзенкірхенців).

Євген Коноплянка в матчі проти "Манчестер Сіті":

Дотики до м'яча - 34

Удар - 1 (в ствір - 1)

Паси - 22 (точність 86%)

Відбори - 1

У поточному сезоні провів у складі "Шальке" 18 матчів, в яких забив 1 гол і зробив 2 асисти.