Як виглядає серія пенальті в матчі "Астон Вілли" і "Вест Бромвіча" в матчі за вихід в АПЛ

"Астон Вілла" перемогла по пенальті "Вест Бромвіч" і вийшла в фінал плей-офф Чемпіоншипа

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт Арену.

На "Хоторнс" в основний час "Вест Бромвіч" виграв з рахунком 1:0, на 29-й хвилині забив захисник Крейг Доусон. Важливо додати, що ВБА, як і в першому поєдинку, закінчував гру в меншості після видалення Кріса Бранта на 80-й хвилині.

Оскільки в матчах плей-офф Чемпіоншипа не діє правило виїзного гола, то командам довелося грати додатковий час ("Астон Вілла" перемогла в першому матчі вдома 2:1).

В овертаймі ніхто не забивав, тому переможець протистояння мав визначитися в серії післяматчевих пенальті. "Вест Бромвіч" не реалізував дві перших можливості: удари Мейсона Холгейта і Ахмеда Хегазі відбив воротар Вілли Джед Стир. У вілланів єдиний промах допустив Альберт Адома.

Як підсумок - перемога "Астон Вілли" по пенальті 4:3 і вихід команди з Бірмінгема до фіналу плей-офф.

У вирішальному матчі за вихід в АПЛ Вілла зіграє з переможцем другого півфіналу між "Лідсом" і "Дербі Каунті". Матч-відповідь відбудеться 15 травня о 21:45.