Як український форвард Зозуля заробив пенальті в матчі "Альбасете"

Нападник "Альбасете" Роман Зозуля не допоміг своїй команді перемогти "Естремадуру" (1:1) в рамках 19-го туру другого дивізіону Іспанії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 24".

Українця несподівано не виявилося у стартовому протоколі господарів на звітний поєдинок, але він з'явився на полі відразу після перерви.

На 59-й хвилині клуб Зозулі вийшов вперед, а ще через 10 хвилин міг подвоїти перевагу. Роман нав'язав боротьбу захисникові суперника, а той зіграв не за правилами. Після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті, однак Суасета схибив. До кінця матчу "Естремадура" зуміла відігратися, а фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.

Додамо, що в нинішньому сезоні Зозуля зіграв за "Альбасете" 17 матчів у Сегунді, в яких відзначився трьома забитими м'ячами.