Як Малиновський рятував "Аталанту" в матчі з "Дженоа" (СТАТИСТИКА)

Півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський допоміг своїй команді здобути нічию в матчі 22-го туру серії А проти "Дженоа" (2:2)

Як Малиновський рятував "Аталанту" в мат…

26-річний українець вп'яте поспіль залишився в запасі на матч чемпіонату Італії. Українець вийшов на заміну на 63-й хвилині замість Дувана Сапати. На той час рахунок вже був 2:2.

На 71-й Руслан Малиновський майстерно подав з правого флангу, а Джимсіті пробив п'ятою, але удар заблокували.  На останніх секундах Малиновський пробивав здалеку, але "Дженоа" врятував голкіпер.

Авторитетний портал Whoscored відзначив активність українця високою оцінкою - 6,76. Відтак, Малиновський, який провів на полі лише 29 хвилин отримав кращу оцінку, аніж 5 партнерів зі стартового складу.

Руслан Малиновський в матчі "Аталанти" з "Дженоа":

Хвилин - 29

Дотики до м'яча - 29

Паси - 19 (точність - 91,7)

Удари - 2 (в ствір - 2)

Обведення - 1

У поточному сезоні хавбек забив 3 голи і зробив 2 асисти в 26 матчах за клуб з Бергамо.