Як Коваленко суперпасом допоміг "Спеції" забити переможний гол у ворота "Мілану"

Півзахисник збірної України Віктор Коваленко результативною передачею допоміг "Спеції" здобути перемогу над "Міланом" (2:1)

Журналіст Depo.Сектор
Як Коваленко суперпасом допоміг "Спеції"…

Про це повідомляж Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Спеція" Віктора Коваленка у поєдинку 22-го туру чемпіонату Італії на виїзді грала з "Міланом". Поєдинок проти явного фаворита українець розпочав на лаві запасних.

Коваленко з'явився на полі лише на 79-ій хвилині, але встиг стати одним із героїв матчу.

На шостій компенсованій хвилині він асистував Еммануелю Джасі, який ударом із меж штрафного майданчика приніс "Спеції" сенсаційну перемогу.

2:1 – несподіваний успіх "Спеції", яка набрала 22 очки та вийшла на 14-те місце у турнірній таблиці.