Як футболіст аргентинського клубу бігав по полю з бананом в руці

Курйозний епізод стався в матчі 19-го туру аргентинської суперліги між "Расінгом" і "Індепендьєнте" (1:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на TyC Sports.

Матч для команд, що представляють місто Авельянеда, який знаходиться в передмісті Буенос-Айреса, проходив складно для обох команд – в грі відбулося чотири вилучення.

Чилієць Марсело Діас Рохас не встиг доїсти банан в перерві матчу, але не став переривати трапезу, незважаючи на свисток до початку другого тайму. Гравець бігав з бананом по полю і розіграв штрафний удар. Він же став героєм зустрічі, забивши єдиний гол.

Після 19 турів аргентинського першості "Расінг" посідає п'яту сходинку, "Індепендьєнте" – на 14-му місці. Лідирує в турнірі "Рівер Плейт" з 39 очками, на другому місці – "Бока Хуніорс", в активі якого 36 очок.