Як екс-"динамівець" забив феєричний гол у Бразилії після чудової атаки

Екс-"динамівець" Вітор Буено став головним героєм зустрічі 13-го туру бразильської Серії А між "Атлетіко Паранаенсе" і "Сан-Паулу" (0:1)

Як екс-"динамівець" забив феєричний гол…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Саме Буено забив єдиний гол на 40-ій хвилині, здобувши для своєї команди важливі три очки.

Вітор провів на полі 75 хвилин, після чого його замінили. Інший екс-гравець "Динамо" Че Че відіграв увесь матч.

А в складі "Атлетіко Паранаенсе" в перерві вийшов Марко Рубен, який грав за "Динамо" в сезоні-2012/2013.

У турнірній таблиці "Сан-Паулу" займає четверте місце, маючи 30 балів. Стільки ж у "Фламенго" і "Палмейраса", які розташувалися вище тільки за різницею забитих і пропущених м'ячів.