Як "динамівець" Буяльський поставив крапку у товариському матчі з "Мурсією" в Іспанії

Київське "Динамо" провело третій спаринг на тренувальному збіорі в Іспанії і перемогло місцеву "Мурсію" з рахунком 3:1

Як "динамівець" Буяльський поставив крап…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Після пропущеного другого гола футболісти "Мурсії" "розсипалися", і цим скористалися "динамівці". Після багатоходівки з використанням обидвох флангів м'яч потрапив до Віталія Буяльського, який влучним ударом і встановив остаточний рахунок.

До цього "Динамо" пропустило першим. До перерви Владислав Кулач зрівняв рахунок, а на останніх хвилинах Микола Шапаренко після навісу від Віктора Циганкова виві киян уперед

"Мурсія" виступає в 4-му дивізіоні Іспанії, де посідає 5-те місце з 10-ти команд своєї групи.

Раніше "Динамо" розгромило "Расінг" із Люксембурга (4:0) й "Атлетіко Пульпіленьйо" (4:0).

Читайте та дивіться також: Як Циганков і Шапаренко організували другий гол у ворота "Мурсії"