Як Ахметов і компанія святкували "перемогу" над "Севільєю" у 2007-у

Донецький "Шахтар" зіграє проти "Севільї" у півфіналі Ліги Європи, але в 2007-у році сталася одна історія зі зламаними долями, яка пов'язана з тією поразкою

Як Ахметов і компанія святкували "перемо…

Але у 2007 році команди вже зустрічалися у Кубку УЄФА. Той матч, крім поразки, став переламним для багатьох людей. Наприклад, коментатор матчу В'ячеслав Шарафутдінов, який до завершення фатальної гри 2007-го за рахунку 2:1 на користь "Шахтаря" вже почав розповідати про вихід "гірників" у наступний раунд, зараз живе і працює футбольним функціонером у "ДНР".

Якщо ви забули, що сталося, то варто нагадати. У гостях в 1/8 фіналу Кубка УЄФА "Шахтар" зіграв 2:2. Потім у Донецьку на останніх хвилинах перемагав 2:1, але голкіпер "Севільї" Палоп зіпсував все, забивши у додатковий час як раз під час спічу Шарафутдінова про жеребкування 1/4 фіналу.

А вже в овертаймі "Шахтар" пропустив втретє і покинув турнір.

Але не тільки на полі було цікаво. У ВІП-ложі РСК "Олімпійський" Рінат Ахметов та його найближче оточення дивилися поєдинок.

Коли пішов вже доданий час, "еліта" вирішила не дивитися гру до кінця і піти святкувати.

Очевидці цієї події розповідали, що задоволений Ахметов разом з Колесниковим та Януковичем вже готові були розпочати святкування, але одному з гостей подзвонили і сказали, що Палоп, а відразу згодом в овертаймі Чевантон забили голи. Святкування, як ви розумієте, не вийшло. Ахметов стримано покинув залу і не кричав.

Що було далі - невідомо. Знаємо лише те, що крайнім зробили Шарафутдінова і відсторонили його від коментування на певний час. Мовляв, нефартовий.

Ну, тепер 28-го квітня і 5-го травня "Шахтар" знову гратиме з "Севільєю". Будемо дивитися.