"Всьо пропало": до ФФУ і Павелка жодних претензій – швейцарський журналіст визнав помилку (ФОТО)

Швейцарський журналіст Арно Беда заявив про кримінальну справу проти президента ФФУ Андрія Павелка в Німеччині, але опублікував документи, які цей факт не підтверджують

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Gazeta.ua. Про це сказано в статті швейцарського видання "L'illustré" від 5-го грудня 2018-го року під назвою "Нові одкровення у справі Андрія Павелка".

У цьому матеріалі Арно Беда розповідає про те, як президент Федерації футболу Києва Ігор Кочетов звернувся в прокуратуру міста Інгольштадт Баварії із заявою про необхідність розслідування того, як ФФУ витратила 4 млн. євро, отримані від УЄФА (мова про фінансування, витрачене на будівництво заводу з виробництва штучного футбольного покриття "ФФУ Продакшн").

Беда наводить повний текст звернення і додає, що його автор Кочетов тепер нібито побоюється переслідувань з боку ФФУ.

"Я повинен бути тепер обережним, і я не можу покладатися на захист з боку поліції, тому що вона "прогнила", – наводить цитату Кочетова Арно Беда.

Далі швейцарський журналіст стверджує, що на підставі заяви Кочетова, проти Павелка прокурор Інгольштадта нібито відкрив кримінальну справу і публікує ще один документ на підтвердження сказаного.

Однак у відповіді прокуратури Інгольштадта немає жодного слова про кримінальне переслідування щодо Павелка. Заявника лише повідомили про те, що його звернення отримано, і воно зареєстроване, як "вхідна пошта". У листі немає жодних уточнень про подальшу долю звернення. Також немає інформації про те, чи входить взагалі його розгляд до компетенції правоохоронців Інгольштадта.

У другій частині статті, всупереч своїм початковим тезам, Арно Беда стверджує, що УЄФА не має жодних запитань до ФФУ щодо використання 4 млн. євро.

"Сьогодні в документах ми з'ясували, що завдяки консультаціям з українською юридичною фірмою "Моріс груп" питання щодо перерахування ФФУ коштів в розмірі 4 млн. євро від УЄФА законно закрите", – сказано в публікації.

Нагадаємо, раніше президент ФФУ Андрій Павелко пояснив, що ФФУ не використовувала для будівництва заводу "ФФУ Продакшн" цільових коштів УЄФА. Сума в розмірі 4 млн. євро, отримана Федерацією від Європейської футбольної організації, – це плата за продаж телеправ, якими ФФУ мало право розпорядиться на власний розсуд і без будь-яких зобов'язань перед УЄФА. Цю інформацію офіційно підтвердили і в самій УЄФА, уточнивши, що за цільовими програмами не дали на будівництво "ФФУ Продакшн" жодної копійки.

Нагадаємо також, що в попередньому своєму розслідуванні Арно Беда стверджував, що ФФУ та Павелко витратили на "трав'яний завод" в Києві саме цільові гроші УЄФА. Тепер же журналіст визнав свою неправоту. Уточнимо, що Арно Беда декілька місяців тому заявив про наявність кримінальної справи проти Павелка в прокуратурі Швейцарії. Однак в самій Генеральній прокуратурі Швейцарії незабаром цю інформацію спростовували.

Читайте також: Андрій Павелко: Майбутнє покаже, що всі звинувачення були брехливими

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #ФФУ