Все, що треба знати про героїв збірної України U-19, які пробилися на ЄВРО-2018

Напередодні збірна України (U-19) оформили путівку у фінальну частину чемпіонату Європи в Фінляндії

Журналіст Depo.Сектор
Все, що треба знати про героїв збірної У…

Як повідомляло Depo.Сектор раніше, в поєдинку Україна U-19 - Румунія U-19 розгорталася справжня драма. "Синьо-жовті" пропустили гол на 77-ій хвилині. А для того, щоб потрапити далі їм потрібна була лише перемога. Румун Моруцан, який забив м'яч, отримав другу жовту картку за те, що зняв футболку під час святкування голу. За останні 15 хвилин українці змогли забити двічі. Ось відео переможного голу на 92-ій хвилині.

Україна U-19 - Румунія U-19 2:1
Голи: Моруцан, 77 - Сафронов, 84; Бондар, 90+2.

Ось склад збірної Україна U-19 в переможному матчі: Кучерук, Снурніцин, Бондар, Миколенко - Корнієнко, Хахльов, Дрішлюк, Сафронов - Булеца (Ременюк, 74), Кащук - Супряга (Кулаков, 90+5)

Ось підсумкова турнірна таблиця 4-ї групи: 1. Україна - 7 очок (3 матчі); 2. Румунія - 6 (3); 4. Сербія - 3 (3); 3. Швеція - 1 (3).

Наставник - 60-річний Олександр Петраков, Заслужений тренер України. Досягнення: Чемпіон України серед юнаків (2006, 2007); Елітний раунд чемпіонату Європи U-17 2011/2012; Переможець еліт-раунду чемпіонату Європи U-19 (2014); Учасник фінальної частини ЧС-2015 U-20 у Новій Зеландії (2015); Переможець еліт-раунду чемпіонату Європи УЄФА U-17 (2016).

Бомбардир: захисник "Дніпро-1" Олександр Сафронов - 3 матчі, 2 голи.

Головна зірка: захисник "Динамо" Віталій Миколенко, 3 матчі, гол+асист

Україна стала однією з восьми команд, які зіграють у фінальній частині чемпіонату Європи в Фінляндії. Фінальна стадія Євро-2018 пройде 16-29 липня. Жеребкування відбудеться 30 травня. Крім України, у фінальній частині зіграють Англія, Фінляндія, Франція, Італія, Норвегія, Португалія і Туреччина.