"Ворскла" обіграла "Колос" у драматичному матчі в Ковалівці

У першому матчі 9-го туру УПЛ у Ковалівці на стадіоні "Колос" місцевий однойменний клуб приймає полтавську "Ворсклу" і мінімально програв –0:1

"Ворскла" обіграла "Колос" у драматичном…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Усе в цьому матчі вирішив перший тайм.

На 29-ій хвилині "колосівець" Ільїн увірвався у штрафний майданчик, де його збив захисник Челядін. Однак Чурко не забив пенальті – чудово зіграв воротар "Ворскли" Різник.

Справжнє "пенальтійне прокляття" переслідує клуб із Ковалівки. Вже не вперше та й не вдруге його футболісти не реалізовують одинадцятиметрові удари...

А на 36-ій хвилині "прилетіла" й відповідь – люксембуржець Олів'є Тілль із повторної спроби відкрив рахунок у матчі.

Цей гол виявився єдиним, хоча в другому таймі обидві команди створили по декілька шансів для взяття воріт.

"Колос" – "Ворскла" 0:1

Гол: Тілль, 36

Нереалізоване пенальті: Чурко (К), 29 (воротар)

"Колос": Фесюн, Гавриш, Чорноморець, Новак (Сітчинава, 76), Петров, Богданов (Задоя, 53), Ільїн, Мілько (Нурієв, 89), Чурко, Ренан (Костишин, 46), Лисенко

"Ворскла": Різник, Чеснаков (Челядін, 27), Пердута, Яворський, Тамм, Скляр, Кане, Тілль, Пуцлін, Лукас Ранжел, Степанюк (Якубу, 86)

Попередження: Ренан, 35; Петров, 64 – Степанюк, 41; Різник, 90+1; Яворський, 90+3

Читайте та дивіться також: Битва амбіційних клубів: "Колос" і "Ворскла" оголосили склади на матч УПЛ