Відбір на ЧС-2022: Збірна Аргентини без Мессі впоралась з Чилі

Збірна Аргентини виграла у Чилі у матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 – 2:1

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 10-й хвилині зустрічі капітан аргентинців Анхель Ді Марія відкрив рахунок. У середині тайму чилійці відігралися завдяки голу Бена Бреретона. Ще до перерви Лаутаро Мартінес вивів аргентинців уперед. У другому таймі голів забито не було.

Чилі – Аргентина 1:2

Голи: Бреретон, 20 – Ді Марія, 9, Мартінес, 34

Чилі: Браво (Кортес, 35), Маріпан, Діас (Ісла, 60), Медель, Вегас (Суасо, 46), Нуньєс (Монтесінос, 60), Пульгар, Арангіс, Санчес, Варгас (Давіла, 85), Бреретон

Аргентина Мартінес, Тальяфіко, Мартінес, Моліна, Отаменді, Паредес, де Пауль (Ло Сельсо, 71), Ді Марія (Корреа, 85), Гомес, Гонсалес (Акунья, 70), Мартінес (Альварес, 78)

Попередження: Вегас 27, Маріпан 69, Пульгар 76, Санчес 79, Монтесінос 89 - Отаменді 39, де Пауль 53, Паредес 72, Тальяфіко 90.

Аргентина йде на другому місці у турнірній таблиці з 32 очками. Чилі посідає 7 місце, набравши 16 очок.