В матчі за участю "Барселони" відбувся гучний дебют

Аргентинський форвард "Барселони" Серхіо Агуеро дебютував за каталонський клуб в офіційних матчах

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
В матчі за участю "Барселони" відбувся г…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Нападник вийшов на поле в матчі 9-го туру Прімери з "Валенсією".

Агуеро вийшов на заміну на 87-й хвилині. Він змінив на полі Серджіно Деста. Зустріч завершилася перемогою каталонців з рахунком 3:1, всі м'ячі були забиті до виходу Агуеро.

Нападаючий перейшов в каталонський клуб перед початком сезону в якості вільного агента. Раніше у нього закінчився контракт з "Манчестер Сіті", за який він виступав протягом 10 років.

Агуеро пропустив початок сезону через травму, але форвард вже виходив на поле в товариському матчі з "Корнелією" – клубом з Сегунди Б. Та зустріч закінчилася з рахунком 2:2, а Агуеро отримав 30 хвилин ігрового часу. Цього аргентинцеві вистачило, щоб відзначитися голом.