В футбольному матчі Сенегал - Бразилія відбулась сенсація

Пролунав фінальний свисток в товариському матчі між збірними Бразилії та Сенегалу

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч пройшла на стадіоні "Національний" у Сінгапурі і завершилася з рахунком 1:1.

Південноамериканська команда вийшла вперед вже на 9-й хвилині. Автором голу став нападник Роберто Фірміно, якому асистував форвард Габріел Жезус. Під завісу першого тайму, на 1-й компенсованій хвилині, сенегальський нападник Тамар Дьєду відновив рівновагу в рахунку, реалізувавши пенальті, який був призначений за фол на форвардові Садіо Мане. У другому таймі командам забити не вдалося.

Збірній Бразилії 13 жовтня належить зіграти з Нігерією. Матч також відбудеться в Сінгапурі і почнеться о 15:00 за київським часом.