"Урава Ред Даймондс" виграв Лігу чемпіонів АФК

У матчі-відповіді азіатської Ліги чемпіонів японська "Урава Ред Даймондс" обіграла саудівський "Аль-Хіляль"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч, що пройшла в Сайтама, завершилася з рахунком 1:0. Єдиний гол на 88-й хвилині забив Рафаел Сілва.

За 10 хвилин до гола "Аль-Хіляль" залишився вдесятьох - другу жовту картку отримав Салем Аль-Доссарі.

У першій грі між цими командами, що відбулася в Ер-Ріяді 18 листопада, була зафіксована нічия - 1:1.

Таким чином, "Урава Ред Даймондс" став переможцем Ліги чемпіонів АФК, вигравши турнір вдруге в історії. Вперше це сталося в 2007 році.

"Урава Ред Даймондс" отримав право брати участь в клубному чемпіонаті світу, який пройде в ОАЕ в грудні. Свою участь в цьому турнірі також забезпечили собі мадридський "Реал", "Пачука" (Мексика), "Окленд Сіті" (Нова Зеландія), "Аль-Джазіра" (ОАЕ) і "Відад" (Марокко). Незабаром визначиться клуб, який представить на турнірі Південну Америку.