Український футбольний клуб поступився у матчі з фантастичною кінцівкою

Луганська "Зоря" зустрічалась із сербською "Войводіною" на зборах у Туреччині – підопічні Юрія Вернидуба програли 1:2

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Футбол24.

"Зоря" – "Войводіна" – 1:2

Голи: Івановіч, 83 – Гойко, 80, Міловіч, 84

"Зоря" (1-ий тайм): Луїс Феліпе, Луньов, Каменюка, Громов, Вернидуб, Кочергін, Литвин, Казаков, Караваєв, Сілас, Будківський

"Зоря" (2-ий тайм): Мацапура, Михайличенко, Білий, Чечер, Тимчик, Загоруйко, Чеберко, Рафаель, Хомченовський, Леднєв, Майборода

Перший тайм пройшов за мінімального домінування "Зорі", але гра була більш прагматичною, ніж атакувальною. Другий тайм також не вражав результативністю до 80-ої хвилини.

Спочатку рахунок відкрили серби, а вже за 3 хвилини рівновагу відновив новачок луганців Неманья Івановіч, який забив дебютний гол за "Зорю". Щоправда, вже через хвилину "Войводіна" забила знову, встановивши підсумковий рахунок у матчі.